24 Tüplü güneş enerjisi adana

24 Tüplü güneş enerjisi fiyatı Adana da en uygun koşullarda Aktaş enerji de.Yeni model vakum tüplü güneş enerjisi sistemleri arasında en çok tercih edilen enerji tipidir.24 lü güneş enerjiler malzeme cinsine göre 2 modelde tanımak mümkündür.

1-24 tüplü galvanizli (statik boyalı )güneş enerjisi 

Bu ürünü incelemek için TIKLAYINIZ.

24 tüplü galvanizli güneş enerjisi adana

2-24 tüplü paslanmaz krom güneş enerjisi.

Bu ürünü incelemek için TIKLAYINIZ.

24 Tüplü Krom Güneş Enerjisi Adana

24 lük paslanmaz krom olan model sınıfının en kaliteli olan ürünüdür.Sıcak su deposu ve soğuk su deposu komple krom malzemeden yapılmaktadır.krom olması neye yarar diye merak edenler için,krom malzeme demek hijyenik,uzun ömürlü,paslanmayan sıcak suyu mutfak tüketiminde kullanılabilen malzemedir.

Adana da 24 tüplü krom güneş enerjisi 3-4 kişilik ailelerin yoğunlukla tercih ettiği enerji modelidir.eski model enerjinin 2 panellisine denk gelmektedir.Özellikle yalıtım malzemesi poliüretan olması çok soğuk hava koşullarında bile ısıtılan sıcak suyu daha uzun süre muhafaza etmesi anlamına gelmektedir.

Adana da 24 tüplü galvanizli güneş enerjisi de en fazla tercih edilen su ısıtma sistemleri arasına girmektedir.Sıcak su deposu iç boyler (tank)krom olurken dış koruma kılıfı ise galvanizli.Malzemenin galvaniz olması maliyet açısından önemlidir.krom ile galvaniz arasında belirli derecede fark vardır.galvanizin üzeri statik boya ile boyanmaktadır.Boya rengi firmalara göre değişebilir.

Diğer bir 24 lü güneş enerjisi modeli olan küçük depolu olandır.Bu modellerde soğuk su deposu 50 litrelik olabilir.şebeke suyunun kesilmediği yerlerde tercih edilir.Üniversal olarak da adlandırılır.Genellikle çift kat olarak üretilir,yani izoleli.izoleli güneş enerjisi hava ısısının eksi derecelere düştüğü yerler için idealdir.Adana da izoleli güneş enerjisine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Güneş enerjisi adana firması Aktaş enerji olarak,Sarıçamda,Seyhan da,Çukurova da ,Yüreğir de güneş enerjisi satışı,kurulumu,tamiri,bakımı,servisi olarak hizmet vermekteyiz.