Vakum Tüplü Güneş Enerji sistemleri Adana güneş enerji firması Aktaş enerji de.günümüzde kullanımı hızla yaygınlaşmış durumdadır.Yeni model olarak ta adlandırılan son teknoloji modeldir.

24 tüplü,30 tüplü,36 tüplü gibi büyüklükte olan bu enerjiler diğer taraftan malzeme olarak ta değişmektedir.Sıcak su deposunun iç kısmı krom dışı galvaniz olurken,sıcak su deposu iç ve dış komple paslanmaz krom olanda mevcuttur.Yine soğuk su deposu izoleli olan ve izolesiz olan şeklinde soğuk su kazanı mevcuttur.

Üstteki depo soğuk su ,alttaki depo sıcak su olarak tasarlanmıştır.Vakum cam tüp teknolojisi günümüzde büyük yatırımlar ile kurulan tesislerde üretilmektedir. Adana Ada solar ,Lara solar,Assolar İşlersan ,Solarsan,Eraslan gibi firmalar vakum cam tüplü güneş enerjisi üretmektedir.Cam tüplerin özelliği iç içe geçmiş iki adet cam borudan oluşmaktadır.İki cam boru arasındaki hava vakumlama tekniği ile alınır.Bu sayede dış hava koşulları ne olursa olsun içteki cam etkilenmemektedir.

Adana da vakum tüplü güneş enerjisi firması Aktaş enerji olarak en kaliteli malzemelerden en kaliteli su ısıtma sistemleri satışını,servisliğini,kurulumu,bakımı,toptan satışı ,perakende satışını yapmaktayız.

Vakum tüplü güneş enerji sistemleri adana
Vakum tüplü güneş enerji sistemleri adana

Adana da en fazla kullanılan yeni model enerji sistemleri 24 lü krom ve 30 lu krom olan modellerdir.Tüplü enerjilerin sıcak suyu gayet temiz ve hijyeniktir.Gönül rahatlığı ile çay yapımında ve yemek yapımında kullanabilirsiniz.

Aktaş enerji olarak vakum tüplü güneş enerjisi sıcak su deposu,vakum tüplü enerji soğuk su deposu,şamandıra,vana,cam boru,tüp,sehpa gibi ek parçaları tamiri ve değişimi yapmaktayız.ihtiyacınız olan hizmeti almak için 0322 341 10 99 no lu telefondan bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.