Yeni model vakum cam tüplü,cam borulu güneş enerjiler adana güneş enerji firması aktaş ısı da.24,30,36,42 vakum tüplü enerjiler paslanmaz krom çelik ve statik boyalı galvanizli çelik olmak üzere iki gurup malzemeden yapılmaktadır.

Genellikle paslanmaz çelik kromdan yapılan güneş enerjiler daha fazla kullanılmakta ve daha uzun süre ömrü olmaktadır.adana da 3,4 kişilik ailelerin tercihi 24 vakum tüplü güneş enerjiler olmaktadır.

24 Vakum tüplü güneş enerjilerin fiyatı 1,500 tl dan başlamakta ve yükselmektedir.adana da işlersan bayisi aktaş enerji.sizde İşlersan vakum tüplü güneş enerjilerini almak istiyorsanız bize müracaat edebilirsiniz.yan kapakları sarı renkte olmakla beraber,değişik renk ve desenlerde piyasada bulmak mümkündür.

30 Vakum tüplü güneş enerjiler adana da İşlersan kalitesi ile Aktaş enerji de.iç dış krom ve ,iç kazan krom dışı statik galvaniz olabilir.5,6 kişilik ailelerin tercihi olmaktadır.

36 Vakum tüplü güneş enerjiler ise daha geniş ailelerin ve işletmelerin tercihi olmaktadır.Sıcak su haznesi daha büyüktür.Sonbahar ve kış aylarında da en yüksek performans sağlar.

42 vakum tüplü güneş enerjiler ise özel üretimdir.İşlersan vakum tüplü güneş enerjileri adana yetkili bayi Aktaş Enerji.Sarıçam da,Yüreğir de,Seyhan da,Çukurova da,Beyaz evler de güneş enerjisi hizmeti vermekteyiz.